![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Lithographs / Silkscreen 15207240
*
nr 1520 7240
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969). Composition. Signed, 313/350,
SILKSCREEN, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Komposition, Signerad, 313/350 cm. Längd: 48 cm, höjd: 68,5 cm
Droit De Suite
Estimate:
600
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday February 6 2023
at 20:42:43
- Bid history
Time
Bidder
Bid
2/2 23:22:27
1
100 kr
5/2 23:49:47
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: komposition litografier serigrafi
-
1013 SILKSCREEN
Victor Vasarely (1906-1997), Hungary. Signerad 26/..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:15
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 1520 7240
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969). Composition. Signed, 313/350,
SILKSCREEN, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Komposition, Signerad, 313/350 cm. Längd: 48 cm, höjd: 68,5 cm
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday February 6 2023 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
2/2 23:22:27 | 1 | 100 kr |
5/2 23:49:47 | 2 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: komposition litografier serigrafi
-
1013 SILKSCREEN
Victor Vasarely (1906-1997), Hungary. Signerad 26/..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:15